ŞUBELERİMİZ

TANRIVERDİ MOBİLYA
PENDİK ŞUBESİ

Fevzi Çakmak Mahallesi,
Bediüzzaman Cd No:64/A, 34890
Pendik/İstanbul
+90 (216) 397 73 97

TANRIVERDİ MOBİLYA
MALTEPE ŞUBESİ

Cevizli Mahallesi,
Bağdat Cd. No:529/A
34890 Maltepe/İstanbul
+90 (216) 399 00 79

GENEL BİLGİLENDİRME

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kredi/banka kartı ile ödeme;
Kredi kartı ve banka kartı ile hem Tanriverdimobilya.com.tr üzerinden hem de showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin. Dilersen 0(216) 399 00 79 numaralı telefondan da müşteri hizmetlerimizi arayarak ödeme işlemini tamamlayabilirsin.

Havale/EFT ile ödeme;
Havale ile hem Tanriverdimobilya.com.tr üzerinden hem de showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin. Yapılan havale en fazla 2 iş günü içinde onaylanır ve siparişin işleme alınır.

Ürünü hazırlamaya başlamak için öncelikle ödeme işlemini tamamlamana ve bilgilerini bizimle paylaşmana ihtiyacımız var. Eğer ödemeni internet bankacılığı üzerinden yapıyorsan siparişinin onaylanması için havale sırasında açıklama kısmına siparişte bulunan müşteri ismini yazmanı önemle rica ederiz. Siparişini, ödemeyi takip eden 2 iş günü içinde onaylayacak ve e-posta ile gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Eğer ATM aracılığıyla ödeme yapıyorsan; siparişinin onaylanması için, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişte bulunan müşteri ismini, havalenin yapıldığı bankanın adını ve ödeme tutarını info@tanriverdimobilya.com.tr adresimize göndermeni rica ederiz.

Havale işlemini yapabileceğin hesap numaralarımızı aşağıdaki tabloda görebilirsin.

Nakit ödeme;
Nakit ödeme yapmak istersen şubelerimize gelerek sipariş oluşturabilirsin. Nakit ödemeler maksimum 2 iş günü içinde onaylanarak işleme alınır. Sipariş tamamlandıktan sonra ödeme işlemini gerçekleştirdiğine dair makbuz verilir.

Parçalı ödeme;
Alışveriş tutarının bir kısmını nakit, bir kısmını kartla yapabilirsin. Bunun için 0(216) 399 00 79 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da şubelerimize gelerek işlemi tamamlayabilirsin.

PTT’den ödeme;
PTT’den hesap numaralarımıza kolayca ödeme yapabilirsin.

Hesap numaralarımıza aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin:
Alıcı kısmına yazılması gereken şirket ünvanımız: Tanrıverdi Ahşap Mobilya Tek. İnş. San. Ve Tic. Ltd.Şti.

10.000 TL ve üzeri siparişlerinizde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ve kurulum hizmetimiz mevcuttur.

Siparişini verdiğin ürünü, sana söz verdiğimiz süre içinde gönderebilmek için aynı gün ya da ertesi gün hazırlamaya başlıyoruz. Bu nedenle eğer üründen vazgeçersen, sipariş verdiğin tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde info@tanriverdimobilya.com.tr adresine e-posta göndererek siparişi ücretsiz olarak değiştirebilir ya da iptal edebilirsin.

3 gün süre dolduysa ya da siparişin hazırlanıp sevkiyata verildiyse, artık iade süreci başlar ve 3 günün sonunda yapılan iptal talebinde belirttiğimiz kurallar geçerlidir: Kurulumu yapılmış ya da özelleştirilmiş ürünlerde toplam tutarın %25’i özelleştirme/demontaj bedeli olarak alınır; eğer üründe herhangi bir özelleştirme yoksa teslimat bedeli geri ödenmez ve ürünü geri alabilmemiz için toplam tutarın %5’i hizmet bedeli olarak alınır.

BİLGİ ALMAK İÇİN

BİZE MESAJ GÖNDER